До Києва прибули віцепрезиденти Групи Світового банку
До Києва прибули віцепрезиденти Групи Світового банку

Представники Світового банку зустрінуться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими членами уряду України.

До України в рамках свого першого офіційного візиту прибули віцепрезидент Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонелла Бассані та віцепрезидент IFC в країнах Європи, Латинської Америки та Карибського басейну Альфонсо Гарсія Мора. Про це повідомила пресслужба СБ.

Зазначається, що представники Світового банку зустрінуться з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими членами уряду України. Планується також обговорення з партнерами з міжнародних інститутів розвитку, з представниками організацій громадянського суспільства та приватного сектору України.

За словами віцепрезидента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонелли Бассані, група Світового банку та її міжнародні партнери єдині в своїй непохитній підтримці уряду та народу України.

Підтримка Світового банку допомагає функціонувати школам та медичним закладам, посилює стійкість компаній, забезпечує ремонт доріг, систем енергетики та житла. Тобто захищаються найбідніші верстви населення, - зазначила вона.

Як заявив віцепрезидент IFC в країнах Європи, Латинської Америки та Карибського басейну Альфонсо Гарсія Мора, приватний сектор України продемонстрував надзвичайну стійкість, зберігаючи робочі місця та забезпечуючи українців базовими товарами та послугами.

"IFC посилює підтримку, щоб задовольнити нагальні потреби приватного сектору України. Крім того, як Група Світового банку ми працюємо над підготовкою умов для мобілізації приватного капіталу на відбудову України", - наголосив він.
Добавил: Loci
Категория: Украина 285
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close