До бюджету надійшло $1,5 млрд - Мінфін
До бюджету надійшло $1,5 млрд - Мінфін

Гроші надані Україні під гарантії уряду Японії через механізм Цільового фонду Світового банку.

До державного бюджету України надійшло 1,5 млрд доларів пільгового фінансування. Про це повідомив Мінфін у четвер, 27 липня.

Кошти цієї позики надані під гарантії уряду Японії через механізм цільового фонду Світового банку.

"Залучене фінансування буде спрямоване на відновлення економіки та зміцнення соціального захисту населення. Вдячний за невпинну підтримку України уряду Японії під час головування в G7, а також команді Світового банку", – сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення Росії Україна отримала понад 581 млн доларів. пільгового фінансування від уряду Японії через Японське агентство міжнародного розвитку (JICA).

Цьогоріч очікується, що уряд Японії надасть ще 2 млрд доларів прямої бюджетної підтримки через цільовий фонд Світового банку.

Загалом Світовий банк спільно з партнерами мобілізував для допомоги Україні 34 млрд доларів. З них понад 22 млрд доларів уже надійшли до бюджету.

У червні стало відомо, що Україна отримає додаткові 1,75 млрд доларів від Світового банку у вигляді гарантованих позик та грантів. Мова йде про виділення коштів у межаї проекту PEACE – Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні.
Добавил: Loci
Категория: Украина 184
Рейтинг: 5.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close