Ді Капріо і Безос пожертвували $200 мільйонів на захист лісів Амазонки
04.07.2023 11:04 1913
Ді Капріо і Безос пожертвували $200 мільйонів на захист лісів Амазонки

Мета - запобігти подальшому знищенню тропічних лісів Амазонки, пообіцявши відмовитися від вирубки лісів на 145 мільйонах акрів невиділених громадських земель.

Голівудський актор Леонардо Ді Капріо та засновник Amazon Джефф Безос взяли участь у зусиллях із захисту життєво важливих районів тропічних лісів Амазонки. Це сталося в рамках проєкту Захисти нашу планету. Так, вони передали на важливу справу 200 мільйонів доларів. Про це повідомляє Variety.

Дві некомерційні організації - Re:Wild Conservation Ді Капріо та Nature Solutions Безоса вкладають 200 мільйонів доларів у проєкт POP Challenge задля підримки розширення й управління територіями, які охороняють у Бразилії, і територіями корінних народів.

Ці кошти будуть використан протягом наступних чотирьох років, щоб допомогти Бразилії домогтися нульового вирубування лісів в Амазонії та прискорити перехід південноамериканської країни до стійкої і "зеленої" економіки. 

"Ми натхненні амбітними цілями Бразилії щодо захисту Амазонки, одного з найважливіших місць для дикої природи на планеті, і дуже раді, що можемо підтримати ці зусилля в рамках проєкту "Захистимо нашу планету", - сказав Ді Капріо.

Керуючий директор і керівник Фонду Землі Безоса Крістіан Сампер також підкреслив життєво важливе значення Амазонки в екосистемі.

"Амазонка має вирішальне значення для майбутнього глобального біорізноманіття та клімату, і ми вітаємо зобов'язання президента Лули та уряду Бразилії щодо її захисту", - сказав він.

До слова, дана програма - це найбільше в історії приватне фінансування збереження біорізноманіття.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1913
Рейтинг: 4.6/9
Всего комментариев: 0
avatar
close