Червоний Хрест Білорусі бере участь у вивезенні українських дітей
19.07.2023 13:54 480
Червоний Хрест Білорусі бере участь у вивезенні українських дітей

Голова білоруського Червоного Хреста Дмитро Шевцов заявив, що організація "брала, бере, і братиме активну участь" у вивезенні українських дітей.

Білоруський Червоний Хрест підтвердив, що бере участь у вивезенні українських дітей з окупованих територій до Білорусі. Про це білоруському телебаченню заявив голова організації Дмитро Шевцов під час поїздки на Донбас, передає видання Зеркало.

Він цинічно "обурився", що Білорусь звинувачують у викраденні українських дітей, які нібито приїжджають на оздоровлення.

За словами Шевцова, білоруський Червоний Хрест "брав у цьому, бере і братиме активну участь", маючи на увазі вивезення дітей з окупованих територій.

Як пише видання, під час своєї попередньої поїздки на окуповані українські території Шевцова було помічено в камуфляжі та з літерою Z на рукаві, хоча статут Червоного Хреста вимагає від членів організації залишатися нейтральними.

У Міжнародному комітеті Червоного Хреста заявили, що вивчають цей інцидент.

Нагадаємо, депутати ЄП закликають Гаагу видати ордер на арешт білоруського диктатора Олександра Лукашенка, оскільки Білорусь несе відповідальність за злочини, скоєні в Україні, в тому числі через роль режиму в незаконній депортації дітей з України.
Добавил: Loci
Категория: Мир 480
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close