Через негоду знеструмлено 1025 населених пунктів
Через негоду знеструмлено 1025 населених пунктів

Найбільше знеструмлень - на Дніпропетровщині, Одещині, в Миколаївській, Кіровоградській областях, повідомили в Міненерго.

У кількох регіонах України вирує негода: через шквальний вітер і обледеніння ліній найбільше знеструмлень - на Дніпропетровщині, Одещині, в Миколаївській, Кіровоградській областях. Про це сьогодні, 9 січня, повідомила пресслужба Міненерго.

У Дніпропетровській області без електропостачання - майже 29 тисяч споживачів у 324 населених пунктах, в Одеській області знеструмлено 268 населених пунктів, на Миколаївщині - 215, у Кіровоградській області - 146. Є знеструмлення в Запорізькій - 59 населених пунктів, Херсонській (14), Чернігівській (9) і Чернівецькій (8) областях.

Повідомляється, що аварійні бригади в постраждалих від негоди регіонах переведено на цілодобовий режим роботи, туди також їде додаткова техніка з інших областей, але роботу і пересування енергетиків значно ускладнює ожеледиця.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині від переохолодження загинули двоє людей. У Рівненській області розгорнуто мережу із чотирьохсот "пунктів незламності", де можна зігрітися.
Добавил: Loci
Категория: Украина 451
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close