Через негоду знеструмлено 1025 населених пунктів | |
|
09.01.2024
12:10
603
| |
![]() Найбільше знеструмлень - на Дніпропетровщині, Одещині, в Миколаївській, Кіровоградській областях, повідомили в Міненерго.У кількох регіонах України вирує негода: через шквальний вітер і обледеніння ліній найбільше знеструмлень - на Дніпропетровщині, Одещині, в Миколаївській, Кіровоградській областях. Про це сьогодні, 9 січня, повідомила пресслужба Міненерго.У Дніпропетровській області без електропостачання - майже 29 тисяч споживачів у 324 населених пунктах, в Одеській області знеструмлено 268 населених пунктів, на Миколаївщині - 215, у Кіровоградській області - 146. Є знеструмлення в Запорізькій - 59 населених пунктів, Херсонській (14), Чернігівській (9) і Чернівецькій (8) областях. Повідомляється, що аварійні бригади в постраждалих від негоди регіонах переведено на цілодобовий режим роботи, туди також їде додаткова техніка з інших областей, але роботу і пересування енергетиків значно ускладнює ожеледиця. Раніше повідомлялося, що на Рівненщині від переохолодження загинули двоє людей. У Рівненській області розгорнуто мережу із чотирьохсот "пунктів незламності", де можна зігрітися. | |
|
Категория: Украина
603
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



