Чехія оголосила про бойкот чемпіонату світу з боксу
14.02.2023 14:45 136
Чехія оголосила про бойкот чемпіонату світу з боксу

Чеська боксерська асоціація виступила проти допуску російських спортсменів на змагання.

 Ще одна країна оголосила про бойкоти чемпіонатів світу з боксу, які проводяться під егідою Міжнародної федерації з цього виду спорту. Як повідомив президент Чеської боксерської асоціації Марек Шимак, збірна Чехії не поїде на цю світову першість.
 
Причина – допуск на турнір російських і білоруських спортсменів. Крім того, у Чехії незадоволені президентом Міжнародної асоціації IBA росіянином Умаром Кремльовим, дуже тісно зв'язаним із главою Кремля Путіним.
 
"Це загалом думка всього виконкому. Навіть наша держава так само висловлюється. Ми так вирішили, бо засуджуємо війну в Україні.
 
Уся асоціація боксу з колишнім керівництвом висловила підтримку Україні.
 
Це довгострокова позиція, адже на чолі Міжнародної федерації IBA стоїть росіянин Умар Кремльов, дуже тісно зв'язаний із Володимиром Путіним.
 
Там багато що вирішується грошима, за все платить Газпром. Зазвичай вони хочуть, щоб чемпіонат світу вважали важливішим за Олімпійські ігри", – цитує Шимака Sport.cz.
 
Нагадаємо, раніше збірні США та Ірландії також повідомили, що не виступатимуть на ЧС-2023 з боксу через допуск IBA на змагання росіян і білорусів.
 
Добавил: Loci
Категория: Мир 136
Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close