Буданов вважає, що Донбас повернути буде важче, ніж Крим
Буданов вважає, що Донбас повернути буде важче, ніж Крим

Глава ГУР заявив, що необхідно вирішити два стратегічні завдання: відрізати сухопутний коридор і зруйнувати Кримський міст.

Начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Донбас буде важче повернути, оскільки там є безперервна лінія постачання, до якої російські війська можуть отримати доступ з будь-якого боку. Про це він сказав в інтерв’ю французькому виданню Liberation.

Що до Криму Буданов зазначив: "Всі, хто колись володів Кримом, голосно і чітко заявляли, що Крим - це неприступна фортеця, і абсолютно всі втратили цю фортецю. Так само, як Україна десять років тому".

Він додав, що росіяни все ще мають сухопутний коридор до Криму.

"Кримський міст ще стоїть, але жити йому залишилося недовго. Необхідно вирішити два стратегічні завдання: відрізати сухопутний коридор і зруйнувати Кримський міст. Решта - лише питання часу. Півострів буде повернуто. З Донбасом складніше", - сказав глава ГУР.

За його словами, Росія не наважиться використати ядерну зброю, якщо втратить Крим.

"Ті, хто побоюється ескалації, кажуть, що якщо Росія зрозуміє, що втратить Крим, то може почати ядерну ескалацію. Ви очікуєте, що я закричу "ай", коли почую ці слова? Приводів для застосування ядерної зброї було вже дуже багато, можливо, десятки. І що з того? У російській доктрині ядерна зброя розглядається як "засіб стримування". Це те, чого всі бояться і на чому всі спекулюють", - заявив Буданов.

Глава ГУР наголосив, що для Росії застосування ядерної зброї обійдеться набагато дорожче, ніж її незастосування. 
Добавил: Loci
Категория: Украина 577
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close