Буданов розповів про поїздку "Путіна" в Україну
Буданов розповів про поїздку

Окуповані території відвідав двійник російського президента і спецслужби "трохи недопрацювали" його візит, зазначив глава ГУР.

Тимчасово окуповані території у Херсонській та Луганській областях України нещодавно відвідував двійник президента РФ Володимира Путіна. Про це заявив начальник Головного правління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю РБК-Україна, яке було опубліковане 24 квітня.

На запитання, чи справді російський лідер їздив на українські території, глава ГУР відповів, що це залежить від того, "що ви хочете вважати Путіним". 

"У будь-якому разі це був двійник. Цього разу, до речі, коли нібито Путін приїздив нібито на південь, як ви сказали, вони взагалі трохи недопрацювали, тому що кожну його поїздку є певний протокол, який вони не порушують ніколи. Його має супроводжувати певний літак, військово-президентський борт. Цього разу вони його забули. Проколи бувають", - зазначив Буданов.

На уточнення, чи все-таки двійник президента РФ був на окупованій території, він сказав: "Авжеж, відвідував".

Нагадаємо, 18 квітня у Кремлі заявили, що Путін нібито відвідав штаб угруповання окупаційних військ Дніпро на Херсонщині, та штаб нацгвардії Схід у "ЛНР".
Добавил: Loci
Категория: Украина 140
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close