Буданов пояснив свої слова про "вбивати росіян у будь-якій точці світу"
Буданов пояснив свої слова про

Під фразою про вбивства росіян "у будь-якій точці світу" керівник ГУР мав на увазі ліквідацію воєнних злочинців.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв'ю проєкту Антиподи пояснив, кого саме мав на увазі, коли говорив про вбивство росіян "у будь-якій точці світу". 

За його словами, мова йде саме про воєнних злочинців. Цитата про вбивства росіян, яку розтиражували ЗМІ, є неповною.

Під час інтерв'ю Yahoo News журналіст видання підняв тему вбивств низки російських пропагандистів. Він попросив керівника ГУР прокоментувати це питання.
 
На що Буданов відповів: "Не продовжуйте цю тему. Все, що я прокоментую, це те, що ми вбивали й будемо вбивати росіян будь-де на цьому світі до повної перемоги України".
 
Очільник ГУР підкреслив, що тоді його цитата була порізана.
 
"Це порізана версія. З неї вирізали найголовніше: росіян, які є воєнними злочинцями, вчинили злочини проти людяності, кримінальні злочини на кшталт групових зґвалтувань, зґвалтувань неповнолітніх, вбивств... Це про них йшлося. З цієї цитати викинуте уточнення", - пояснив Буданов.

Він зазначив, що випадки воєнних злочинів з боку росіян були й будуть продовжуватися, але всі злочинці понесуть покарання.
 
"Але отакі відверті покидьки... Це абсолютна правда, ще раз вам це підтверджую, я не боюся своїх слів: такі випадки були й будуть продовжуватися. У будь-якій країні світу ці люди зрештою понесуть заслужену кару. Заслуженою карою за такі діяння може бути виключно їх ліквідація. Нічого іншого я не розглядаю. Це моя особиста думка. Я її дотримуюсь і буду втілювати у життя", - підсумував Буданов.
Добавил: Loci
Категория: Украина 391
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close