Брітні Спірс відмовилася йти на примирення з батьком
11.12.2023 17:36 679
Брітні Спірс відмовилася йти на примирення з батьком

Джеймі взяв повний контроль над життям Брітні в 2008 році, коли він став її опікуном після психічного зриву.

Брітні Спірс "ніколи" не помириться зі своїм батьком Джеймі, незважаючи на погіршення його здоров'я та ампутацію ноги. Про це повідомляє Daily Mail.

Чутки про те, що зірка має намір припинити ворожнечу з батьком, почалися після того, як співачка поділилася в Instagram серією старих фотографій зі своїми синами Шоном і Джейденом - в тому числі з 71-річним батьком, під опікою якого вона перебувала 13 років.

Але джерело, близьке до співачки, заперечило будь-які розмови про спробу їхнього возз'єднання.

"Немає жодного шансу, що Брітні помириться зі своїм татом. Він завдав їй нечуваного болю, і, незалежно від того, що станеться з його здоров’ям, вона ніколи не пробачить цього чоловіка, живого чи мертвого. Єдина причина, чому Брітні додала цю фотографію, це те, що вона любить фотографію з сином. Це не було пов’язано ні з її батьком, ні з його проблемами зі здоров’ям", - сказав інсайдер підтвердив, що співачка продовжує судовий процес проти свого батька.

Фотографія, на якій зображений Джеймі, була зроблена в Лос-Анджелесі в 2008 році - в рік, коли Брітні була змушена піти під опіку - і на ній він гуляє з донькою та одним із своїх онуків.

Брітні детально описала "знущання", яких вона зазнавала від батька протягом багатьох років, у своїх нещодавніх мемуарах Жінка в мені, стверджуючи, що він стежив за кожним її кроком і бачив у ній не більше, ніж "грошовий потік" сім'ї.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 679
Рейтинг: 5.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close