Байден не планує контакти з Лавровим на саміті G20 | |
|
11.11.2022
12:43
457
| |
![]() Президент США Джо Байден не має наміру контактувати з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та російською делегацією на саміті G20. Про це 10 листопада повідомив радник американського лідера з національної безпеки Джейк Салліван. "Президент не планує зустрічатися із главою російського МЗС", - зазначив Салліван на брифінгу. Представник держдепартаменту США Нед Прайс також заявив, що представники американської делегації не мають наміру спілкуватися із російською стороною на саміті в Індонезії. "У нас немає планів щодо формальних контактів", - наголосив він. Нагадаємо, саміт G20 триватиме на індонезійському острові Балі 15-16 листопада. Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін не поїде на саміт Великої двадцятки. РФ на заході представлятиме глава МЗС. В Офісі президента України уточнили, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті G20, але найімовірніше онлайн. | |
|
Категория: Мир
457
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



