Атаковано енергооб’єкти в кількох областях України | |
|
25.09.2025
12:21
446
| |
![]() Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання, запевнили у Укренерго.Російські загарбники завдали ударів по енергетичним об’єктам в кількох областях. Про це повідомило Укренерго у четвер, 25 вересня."Упродовж минулої доби та сьогодні вночі і вранці ворог ударними дронами атакував енергетичні об’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській та Миколаївській областях. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкодженого обладнання", – йдеться у повідомленні. Разом з тим споживання електроенергії сьогодні вранці знизилось на 1,9% у порівнянні з показником у середу. "Причина – встановлення ясної погоди у більшості регіонів, крім частини західних та південно-східних областей. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі", – пояснили в Укренерго. Енергетики просять споживачів перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. | |
|
Категория: Украина
446
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



