Атаковано енергетику у двох областях - Укренерго | |
|
26.01.2026
15:26
313
| |
![]() Від ранку аварійні відлючення електроенергії діють у Києві і на Київщині, а також ще "у кількох регіонах".У ніч на понеділок російські загарбники вдарили по енергтичним об'єктам у двох областях України. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 26 січня."Внаслідок російських ударів по енергетичній інфраструктурі – на ранок є знеструмлені споживачі в Донецькій і Харківській областях. Там, де це наразі дозволяє безпекова ситуація, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться у повідомленні. Вказано, що сьогодні у всіх регіонах наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для населення. При цьому в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. У свою чергу Міненерго уточнює, що аварійні відлючення діють у Києві і на Київщині, а також ще "у кількох регіонах". Окрім того, через негоду знеструмлені понад 40 населених пунктів на Тернопільщині та Київщині. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній. | |
|
Категория: Украина
313
| |
|
Сейчас читают
Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



