Apple згортає свою рекламу у Twitter через висловлювання Маска
Apple згортає свою рекламу у Twitter через висловлювання Маска

Скандальна заява власника соцмережі також отримала різку критику з боку Білого дому. Невдовзі платформа втратить і інших рекламодавців.

Компанія Apple призупиняє усі свої рекламні кампанії в соціальній мережі Х/Twitter через скандальні висловлювання її власника Ілона Маска. Про це у п’ятницю, 17 листопада, повідомило видання Axios.

Зазначається, що рішення керівництвом компанії було ухвалено після того, як Маск прокоментував публікацію одного з користувачів своєї соцмережі, який написав, що "єврейські спільноти просувають щодо білих людей ту саму діалектичну ненависть, яку вимагають припинити щодо себе".

"Ви, насправді, кажете правду", - написав бізнесмен у коментарі до цієї публікації.

Висловлювання Маска викликало широку реакцію, зокрема з боку Білого дому.

"Неприйнятно повторювати жахливу брехню, що стоїть за найфатальнішим актом антисемітизму в американській історії в будь-який час, не кажучи вже про один місяць після найстрашнішого дня для єврейського народу з часів Голокосту", - заявив речник Білого дому Ендрю Бейтс.

Видання зазначає, що рішення Apple може бути початком відтоку реклами з соцмережі. Зокрема, прес-секретар канадської медіакомпанії Lions Gate Entertainment також повідомив журналістам про зняття усієї своєї рекламу з X.
Добавил: Loci
Категория: Бизнес 368
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close