Антикризовий енергетичний штаб провів засідання | |
|
04.11.2025
13:11
2073
| |
![]() В межах програм Зимової підтримки буде збережено фіксовану ціну на газ і електроенергію для побутових споживачів.Кабінет міністрів провів засідання Антикризового енергетичного штабу за участі профільних міністерств та енергетичних компаній для оцінки стану енергосистеми та узгодження алгоритмів реагування на виклики війни у різних сценаріях. Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко у Телеграм у вівторок, 4 листопада."Серед головних тем – запуск опалювального сезону, збільшення імпорту енергоресурсів; нарощування генерації, зокрема розподіленої та потреби для швидкого відновлення і ремонту після пошкоджень. Опалювальний сезон стартував планово. Тепер наша задача – пройти з теплом всю зиму", – написала вона. За словами Свириденко, один із пріоритетів – розвиток розподіленої генерації. "Адже це дозволяє громадам зберігати енергетичну стійкість навіть під час масованих атак. Уже введено в експлуатацію 1,8 ГВт розподіленої генерації, нарощуємо потужності і надалі", – запевнила вона. Свириденко наголосила, що уряд щоденно координує дії з обласними адміністраціями, громадами та профільними службами. "Особливу увагу приділяємо прифронтовим регіонам, де Росія системно обстрілює енергетичні обʼєкти, намагаючись позбавити громади тепла. Перевірили готовність громад до кризових ситуацій. Постійно працює понад 8 тисяч пунктів незламності, ще 4 тисячі готові до розгортання у випадку відключень. Усі вони забезпечені пальним та засобами звʼязку", – зазначила прем'єр. | |
|
Категория: Украина
2073
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



