Анчелотті розповів, що мріяв очолити Ліверпуль | |
|
15.04.2025
15:42
301
| |
![]() Італійський фахівець виділив клуб, де панує чудова атмосфера та відданість уболівальників.Карло Анчелотті, головний тренер мадридського Реала, зізнався, що прагнув працювати в Ліверпулі. Про це повідомляє RSI.Він розповів, що оцінював можливість працювати з "червоними", але після його переходу в Евертон, його погляди зазнали змін. "Моєю мрією було тренувати Ліверпуль, але потім я опинився в Евертоні й відчув на собі це суперництво - і тепер я абсолютно на боці Евертона. Мені дуже сподобалася атмосфера, адже там неймовірна пристрасть до клубу. Також відчувається, як фанати переживають через Ліверпуль, який упродовж багатьох років, дотепер, залишається найкращим клубом АПЛ", - наголосив Анчелотті. | |
|
Категория: Спорт
301
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



