У РФ звільнили куратора НДІ, який створив отрути для відомих людей
27.12.2022 15:05 126
У РФ звільнили куратора НДІ, який створив отрути для відомих людей
Одне з джерел видання повідомило, що Черновольцев, який довгий час проживав у Києві, "дуже жалкував про початок військової операції в Україні".
 
У Росії відправлено у відставку начальника науково-технічної служби (НТС) ФСБ генерал-полковника Едуарда Черновольцева, який курирував НДІ-2 ФСБ, де у таємній лабораторії розробляються смертельні отрути. Про це повідомляє видання Insider.
 
За даними Інсайдера, співробітники інституту брали участь в отруєнні російського опозиціонера Олексія Навального, письменника Дмитра Бикова і громадського діяча Володимира Кара-Мурзи.
 
У віданні Черновольцева були також 8-й Центр ФСБ (захист інформації), Центр спеціальної техніки ФСБ та Управління спеціального зв'язку ФСБ.
 
Офіційна версія звільнення Черновольцева – досягнення пенсійного віку.
 
Повідомляється також, що у Кремлі були вкрай незадоволені витоками секретних даних, випадки яких почастішали.
 
"Ще два роки тому Едуард Володимирович заприсягнувся перед керівництвом країни, що перекриє всі канали витоків. Але у нашій дірчастій системі це є практично нездійсненним", – йдеться у повідомленні.
 
Одне з джерел видання повідомило, що Черновольцев, який довгий час проживав у Києві, "дуже жалкував про початок військової операції в Україні й у компанії своїх друзів не раз говорив, що все зайшло надто далеко".
Добавил: Loci
Категория: Мир 126
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close